empty Üye ol Üye girişi
KORSE BEDEN ÖLÇÜLERİ 
Korse Kullanım Bilgisi

 

KORSE NEDİR?

   Bayanların ince görünmek için kullandıkları esnek iç giysisine korse denir.
    Korse kullanımının en önemli ve etkin özelliği giyildiği anda kişinin ince bir bedene kavuşmasıdır , bu şekilde uzun süreli katı rejim ve diyet programları ve egzersizlere ihtiyaç duymadan anında ince bir görünüm elde edilir.

 


            KORSE ALMADAN  ÖNCE   

            BİLMENİZ GEREKENLER   

  Birçok kadının büyük sıkıntısı olana fazla kilolar, korse kullanımı sayesinde bir fobi ve dert olmaktan çıkıyor. Ancak korse kullanımı sırasında dikkat etmeniz gereken kurallar var. Bilgi sahibi olmadan aldığınız sıradan bir korse, kilo vermek için istediğiniz sonuçları vermeyebilir.
   Zayıflamak için rejime başladınız veya spor yaparak kilo vermek istiyorsunuz. Korse kullanmak,yaptığınız tüm aktivitelere destek olur ve sonuca daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur.

ZAYIFLAMAK İÇİN KORSE DE KULLANMALISINIZ.

  Korseler kullanım amacına uygun giyilirse işe yarar. Bayanların tercih ettiği ''BAYAN KORSELERİ'' anında bir beden inceltir.Ancak bu korselerin bir süre kullanılması ile istenilen bölgede fazla kiloların atılması sağlanır.Dolayısıyla bölgesel toparlama gerçekleşir.Bu durumda ''TOPARLAYICI KORSE''kullanmanızda fayda vardır. Eğer çok çabuk zayıflamak istiyorsanız bu durumda ''ZAYIFLATICI KORSE'' veya ''PARAFİNLİ KORSE''kullanmanız gerekecektir.Bu korselerin özelliği,giyildiğinde o bölgenin vücut ısısını biraz yükseltip yağların erimesini sağlamaktır.Tabi ki yiyip içtiklerinize de dikkat ederseniz giydiğiniz korse sizin zayıflamanızı hızlandıracaktır.                KORSE ÇEŞİTLERİ        

               KULLANIM BİLGİSİ        

1-BasenToparlayıcı Korseler: Yağ ve kilo fazlalığı kalça ve basen bölgelerinde yoğunlaşmışsa, bu durumda popo destekleyici ve kaldırıcı özelliği olan, yine tavsiye edilen beden ölçünüzde  bir korse modeli kullanmanız doğru olacaktır.Kullanacağınız korsenin az basınç yapmasını istiyorsanız ''tek katlı'' tercih etmelisiniz.Eğer daha fazla basınç isterseniz ''çift katlı'' korse almanız önerilir.Korsenin daha fazla sıkmasını isterseniz bir beden küçük korse kullanmalısınız.
Bu kategorideki korselerimizi görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/7/Basen-Toparlayici

2-Mide Toparlayıcı Korseler:      Eğer kilo fazlalığı karın bölgesinde ise  bu durumda korse alırken karın bölgesini destekleyici,çift katlı bir korseyi tercih etmelisiniz. Kullanacağınız korsenin belinizi daha fazla sıkmanızı istiyorsanız bir beden küçük almalısınız.

Kişisel,sosyal ve estetik avantajlarının yanında korseler bayanları ince gösterir.Belinizi olduğundan ince gösterirler,kalça ve karnı toparlayarak duruşunuzu mükemmelleştirir.İster kıvrımlı hatlara sahip olun veya düz bir bele,korseyi giydiğiniz anda daha ince gözükecek,göğüs ve kalça bölgesini ön plana çıkaracağından daha feminen bir görünüme sahip olacaksınız.

Bu kategorideki korselerimizi görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/8/Mide-Gobek-Toparlayici

3-Hamilelik Sonrası Korseler: Doğum sonrası kullanılan korselerin ise sarkmayı azalttığı ve toparlayıcı olduğu tespit edilmiştir. Doğum sonrasında kullanacağınız korseler mutlaka vücut geneli için olmalı; karın, göbek, kalça, bacak ve basenleri tümüyle sarmalı, yumuşak olması ve fazla sıkı olmaması gerekir.Doğumdan 10 gün sonra korse kullanılması tavsiye edilir.Bu şekilde daha verimli olacaktır ve siz de kullandığınız üründen memnun kalacaksınız.
Not:Doktorunuz tavsiye etmedikçe hamilelik esnasında korse kullanılması önerilmez.
Bu kategorideki korselerimizi görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/9/Hamilelik-Sonrasi

4-Genel Zayıflatıcı Korseler: Eğer kilo ve yağ dağılımı tüm vücudunuzda orantılı ise, dizinizin altından başlayıp, göğüs hizasına kadar çıkabilecek paçalı model boy korselerini tercih etmelisiniz. Özellikle gizlemek istediğiniz fazla kilolarınız hangi bölgede ise tercih edeceğiniz korsenin o bölgede çift katlı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu kategorideki korselerimizi görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/10/Genel-Zayiflatici

Ayrıca hemen ince görünmek istediğiniz düğün, özel davetler vs. gibi durumlarda anında size çözümler sunar.

5-Dikişsiz Korseler: Eğer giyeceğiniz elbisenin altında hem kilolarınızı gizlemek hem de korsenizi belli etmemek mi istiyorsunuz? Dikişsiz korseler tam size göre... Siz bile korse giydiğinizin farkına varamayacaksınız.Özelikle kalabalık iş ortamlarında çalışan bayanların,gününün çoğunu dışarda geçirenlere ve rahat hareket etmek isteyen bayanlara tavsiye edilir. Not:Sezeryan ile doğum yapanların dikişsiz korse tercih etmeleri önerilir.  Bu kategorideki korselerimizi görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/6/Dikissiz-Korseler-Seamless--

6-Bel Korseleri: Beliniz mi ağrıyor ya da çalıştığınız işte belinize fazla yük mü biniyor veya belinizi sürekli sıcak mı tutmak istiyorsunuz? Bel korseleri çeşitlerimize bakmanızda yarar var..! Bel korseleri,uzun süre ayakta kalmanız gereken günlerde bel ağrılarını en hafif şekilde atlatmanıza yardımcı olur, belinizi destekler.Soğuk kış günlerinde belinizi sarar ve soğuklara karşı korur.Bel korselerinin faydasını görmek istiyorsanız uzun bir süre kullanmanız gerekecektir.        Bu kategorideki ürünlerimizi görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/13/Bel-Korseleri-Bay-Bayan--

7-Medikal Korseler:  Medikal korseler, bel bölgesinde ortopedik ve benzeri rahatsızlıkları olanların kullanabileceği tedavi amaçlı bir korse çeşididir.Doktor kontrolünden geçtikten sonra size tavsiye edeceği bel destekli bir korsedir.Özellikle mıknatıslı korse kullanan kişiler kan akışlarının düzeldiğini,vücutlarındaki oksijen miktarının arttığını, acıların tedavisinde mıknatısların işe yaradığını, mıknatısların kasları rahatlattığını, tansiyonu düzenlediğini ve stres ile depresyona karşı etkili olduklarını belirtmektedirler.      Bu kategorideki ürünler için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/12/Medical-Korseler

         

NOT: Medikal korseler zayıflama amacıyla kullanılmazlar!!            

8-Zayıflatıcı Korseler : Hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin kullanacağı özel malzemelerden yapılmış,derinizin altındaki yağ tabakasına etki ederek hızlı bir şekilde zayıflamanızı sağlar. Özellikle spor yaparken kullanıldığında etkisini ikiye katlar. Bay ve bayanların rahatlıkla kullanacağı ve etkisini çok çabuk göreceğiniz spor korseleri hem sağlıklıdır hem de rahattır.

        

SLIMMING BELT SPOR KORSESİNİ koşubandı üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Spor korsesini görmek için tıklayın http://www.korsesepeti.com/asp/group/23/Zayiflatici-Korseler-Bay-Bayan--                    

 

 
Korse Kullanım Bilgisi 
Korse Sepeti
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 6 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 5936879
e ticaret neticaret eticaret